Produkto kategorija

Susisiekite su mumis

Shandong Renfeng Special Materials Co, Ltd

Pridėti: No.1 Renfeng Road, Qifeng, Huantai, Zibo, Shandong, Kinija 256407

Tel: 86-533-8690983/8688836

Faksas: 86-533-8690158

El. paštas:zpf@sdrenfeng.com

wzy@sdrenfeng.com

Web:www.sdrenfeng.com/EIndex.asp

Kodėl yra celiuliozės dažniausiai automobilių filtro žiniasklaidos geriausias pasirinkimas?

- Jan 01, 2016 -

Dauguma tepalo, kuro ir oro filtravimo programų, celiuliozės žiniasklaida yra geresnis pasirinkimas nei sintetiniai žiniasklaidos. Vėl, todėl daugiausia susijęs su galimybes, ar filtras gyvenimas. Paaiškinti, kodėl, filtravimo proceso aprašymas yra būtina.

Celiuliozės automtoive filtravimo medžiaga gaminama su pluošto įvairių dydžių. Viršutinis sluoksnis žiniasklaidos, skaidulų yra fluffed, o ne suspausta žemyn.

Kai skysčio ir teršalai yra perduodami per visuomenės informavimo priemones, daug dalelių rinkti purus pluošto paviršiaus ir ne toliau keliauti į lapą. Tai yra vadinama "adsorbcijos" nes dalelės laikytis skaidulų.

Daugiau šio atskyrimo technika, kuri žiniasklaidos taikoma, daugiau mažų dalelių gali būti atskirtos tol, kol nepasieks mažų akučių erdvės ekrano pusėje žiniasklaida. Tai apsaugo šias mažas daleles iš lizdo žiniasklaida.

Kitas privalumas celiuliozės filtro žiniasklaidos yra tai kad žiniasklaida paprastai bus storesnis. Kuo storesnis tai, kuo daugiau laiko dalelių praleisti keliaujant per visuomenės informavimo priemones. Kiekvieną kartą, kai skystis keičia kryptį aplink pluošto, dalelių pagreitį saugo juos keliauti i ta kryptimi jie bus ir jie yra įkišamas į skaidulų.

Šis dalelių atskyrimas yra nurodytas kaip "smūgis." Kaip ir adsorbcijos, daugiau matinius, žiniasklaidos taikomą, daugiau dalelės yra atskirtas kaiščiais stora porų vietos ekrano pusėje.

Sintetinių žiniasklaidos kai dalelių atskirkite adsorbcijos ir smūgis, bet sklandžiai skaidulų negali laikyti dalelių vietoje ir jie yra nuplaunami su skysčio keliauja per visuomenės informavimo priemones. Sintetinių žiniasklaidos daugiausia naudojamos dalelių atskyrimo technika skambinti "tiesiogiai sulaikymo." Tai yra, kaip dauguma žmonių manau, visus filtrus daroma.

Tiesiogiai perėmimas yra tiesiog atskirti dalelių iš skystis kerta porų erdves, kurios yra pakankamai mažas, kad juos sugauti. Tačiau, kai visas poras prijungtas su teršalo, filtras yra įjungtas ir jo gyvenimas yra visame.

Nes celiuliozės žiniasklaida yra geriau adsorbcijos ir smūgis, jį šalinti daugiau teršalų nei stiklo žiniasklaidos kaiščiais porų erdves.

Sintetinių žiniasklaidos kuriami su celiuliozės žiniasklaidos privalumai? Tai dar turi būti peržiūrėta. Yra tai, kad pluoštui, turinčiam celiuliozės žiniasklaidos ir stiklo žiniasklaida tiek turi vieta šiandien filtras rinka.

Related Products