Produkto kategorija

Susisiekite su mumis

Shandong Renfeng Special Materials Co, Ltd

Pridėti: No.1 Renfeng Road, Qifeng, Huantai, Zibo, Shandong, Kinija 256407

Tel: 86-533-8690983/8688836

Faksas: 86-533-8690158

El. paštas:zpf@sdrenfeng.com

wzy@sdrenfeng.com

Web:www.sdrenfeng.com/EIndex.asp

Kuris kuro filtro poveikis žiniasklaidai keičiasi, o ne?

- Oct 27, 2017 -

Benzino filtrai yra vienas iš labiausiai paplitusių kuro filtro medijos gamintojų filtro gaminių. Pagrindinė funkcija yra pašalinti priemaišas benzinu. Jei benzino filtras yra nešvarus arba užblokuotas, daugiausia tai reiškia: kai kuro durys lėtai įsijungia arba pakyla, automobilis pradeda sunkiai veikti, o kartais 2-5 kartus. Didžioji dalis variklio yra vienkartinis popieriaus filtro alyvos filtro pakrovimas ir išpylimas, paprastai pakaitinis ciklas yra 10 000 km, jei jūs pridedate mažiau benzino priemaišų, taip pat problema yra 15 000-20000 km atstumas. Filtras turi įėjimo ir išleidimo angų rodyklės žymę.

Benzino filtras yra filtras, kurį ilgai pridedate prie benzinu esančių priemaišų, jūsų benzino filtras pilnas nešvarumų ir dirvožemio, nuosėdų; rekomenduojama pakeisti kilometrų skaičių. Jei nesikeisite arba atidelsite pakeitimą, tai tikrai turės įtakos jūsų automobilio veikimui; pvz., prastai išpilstyta alyva, ilgai užpildyta degalų papildymo įranga, gerokai pagerino filtro filtrą ir galiausiai sukelia lėtinę variklio žalą ar netgi pertvarko variklį. Taksi važiuoja keletą kilometrų ilgio ir pamažu, kad mėnesį taksis pakeistų benzino filtrą viduje filtro popieriaus negalėjo naudoti kalbą apibūdinti, taigi, jei nepasikeitė, tikrai padarytų didelę žalą automobiliui.

Dėl "Fuel Filter Media" produktų charakteristikų, pristatytų:

Jei filtras yra sumontuotas degalų tiekimo linijoje, jis vadinamas išoriniu filtru; priešingu atveju vidinis filtras įdedamas į degalų siurblį ir degalų baką filtro viduje. Jei degalų bako filtras ar jo apsauginis dangtis paprastai laikomas nereikalingu technine priežiūra.

Daugelis importuojamų kuro filtro medijų yra sujungtos būgnais. Siekiant užtikrinti jungties antspaudo patikimumą, tą pačią tarpiklę reikia naudoti ne kartą. Be to, net ir su nauja tarpine, po tvirtinimo reikia patikrinti sandarumą. Kai degalų sistema turi pakeisti "O" žiedą, būtina užtikrinti, kad "O" žiedo modelis būtų tikslus ir patikrintų, ar žiedo elastingumas ir kietumas yra tinkami.

Nevienos grandinės degalų sistemos kuro bakelyje yra tik vienas vidinis filtras, nors šis daugiapakopis siurblys, filtras, konvejerio blokas yra brangiai kainuojantis, tačiau kai degalų tiekimas užblokuojamas arba variklis veikia ir todėl mažėja, jis taip pat turi laiku ir tinkamai prižiūrėti ir priežiūra. Tuo pačiu metu reikia patikrinti visų kuro linijų gedimą ir žarnų gnybto plyšimą ir garbanojimą.


Related Products