Produkto kategorija

Susisiekite su mumis

Shandong Renfeng Special Materials Co, Ltd

Pridėti: No.1 Renfeng Road, Qifeng, Huantai, Zibo, Shandong, Kinija 256407

Tel: 86-533-8690983/8688836

Faksas: 86-533-8690158

El. paštas:zpf@sdrenfeng.com

wzy@sdrenfeng.com

Web:www.sdrenfeng.com/EIndex.asp

Paprastas, ekologiškas pakavimo tampa vis labiau ir labiau populiarėja

- Oct 09, 2015 -

Neseniai, Kinijos vartotojų asociacija tvaraus vartojimo mokslinių tyrimų projektų, ekonomikos katedra, Kinijos mokslų akademijos socialinių mokslų, ir l ' Oréal Kinijos bendrų rezultatų-"tvaraus vartojimo tyrimą Kinija Pekinas buvo paskelbtas 2012. Ataskaitose nurodoma, kad daugiau nei 80 proc. vartotojų dažnai pirkti paprasta, ekologišką pakavimo produktų daugiau įmonės žalios pakuotės produktų įvaizdžiui. Vasario 1 dieną Šanchajaus vietos reglamente pakuočių sumažinti nacionalinių lyderių. Visi požymiai rodo, kad, paprastas ir ekologiškas pakuotės turi tapti pardavimo vieta.

"Kinijos tvaraus vartojimo mokslinių tyrimų 2012 m. ataskaita yra pirmoji mokslinių tyrimų ataskaita atspindi tvaraus vartojimo padėties Kinijoje, tyrimas vartotojų žinių ir elgesį, kelia tvaraus vartojimo ir tvaraus vartojimo politines konsultacijas nacionalinės plėtros. Kinijos vartotojų asociacija taip pat paskelbė ataskaitą apie Kinijos pirmasis tvaraus vartotojų vadovas.

Per klausimyną internete, Kinijos grupės tvaraus vartojimo mokslinių tyrimų projektų, tyrimų 6 miestų, Pekine, Šanchajuje, Guangdžou, Shenyang, Xian, Čengdu, tausojančio vartojimo statusą 3,004 galioja Klausimynai buvo surinkti. Tyrimo rodoma, vis daugiau įmonių nustatyta žalios pakuotės produktų įvaizdį; dauguma vartotojų nėra susitarta, pernelyg didelės pakuotės; 80 % vartotojų dažnai pirkti paprasta, aplinkos pakavimo produktų; ne sutartą tyrimo objekto pirkimo paprasta, aplinkos pakavimo produktų yra yra mažiau kaip 2 %; daugiau kaip 10 % iš aplankyti kas sako, kad nėra aišku ar pirkti paprasta, aplinkos pakavimo produktų; atsisakė naudojant plastikinių pirkinių maišeliai šešių vartotojams apsipirkti.


Related Products