Produkto kategorija

Susisiekite su mumis

Shandong Renfeng Special Materials Co, Ltd

Pridėti: No.1 Renfeng Road, Qifeng, Huantai, Zibo, Shandong, Kinija 256407

Tel: 86-533-8690983/8688836

Faksas: 86-533-8690158

El. paštas:zpf@sdrenfeng.com

wzy@sdrenfeng.com

Web:www.sdrenfeng.com/EIndex.asp

Kuro filtro laikmenos principas ir priežiūra

- Oct 11, 2017 -

Kuro filtro laikmenos principas ir priežiūra

Kuro filtro laikmenų juosta yra tarp dujinio siurblio ir akceleratoriaus kėbulo įleidimo angos. Degalų filtro terpės vaidmuo yra pašalinti geležies oksido, dulkių ir kitų kietųjų šiukšlių degalus, kad būtų užkirstas kelias degalų sistemos įjungimui (ypač antgaliui), sumažėtų mechaninis susidėvėjimas, užtikrintų stabilią variklio veikimą, padidintų patikimumą. Degalų bako struktūra yra aliuminio korpusas ir nerūdijančio plieno stentas, kuris turi aukšto efektyvumo filtro popieriaus rinkinį, filtravimo popierių į krizantmo formą, siekiant padidinti apykaitos plotą.

EFI filtras negali būti naudojamas su karbiuratoriaus filtru. Kadangi EFI filtrai dažnai atlaiko 200-300 kpa degalų slėgį, todėl norint pasiekti aukštesnį slėgį reikalingas filtro slėgio stipris, kad pasiektų daugiau kaip 500 kPa, o karbiuratoriaus filtras nėra būtinas. Alyvos filtras turi būti pakeistas kas 30 000 kilometrų. Jei degalų priemaišų kiekis yra didelis, važiavimo atstumas turėtų būti sutrumpintas atitinkamai. Degalų filtro laikmenų korpuso rodyklėse nurodoma degalų srauto kryptis, o kai filtras yra sumontuotas, jo neleidžiama apversti. Net jei jis dirba trumpą laiką, jis taip pat turi pakeisti oro filtro techninę priežiūrą į automobilio variklio skyriaus padėtį dešinėje pusėje (tai yra, dešiniojo priekinio rato padėtis, stora minkšta guminė žarna, pritvirtinta prie juodos kvadratinės plastikinės dėžutės yra). Išardymo metodas yra labai paprastas (dizainas yra palengvinti automobilių savininkams dažnai pašalinti valymo, bendras modelis nenaudos varžtus fiksuoto): švelniai pertraukti automobilio kryptimi dviejų metalo Katz pabaigoje, gali būti visa tuščia filtro langelis į priekį, nuimtas filtras gali būti valomas. Tai gali apimti storą guminę žarnos ranką, atsukite vamzdžio kortelę kryžminiu varžtu ir nuimkite kitą; Jei neturite patirties, geriau paklausti kažkas, kad jus grąžintų. Oro filtras valo aplinką kas 1-3 mėnesius arba ilgą smėlio dulkių sekciją. Nuimkite oro filtrą nuo dulkių ir smūgio aukšto slėgio oro antgaliu (atkreipkite dėmesį ne per arti, dviračių siurbliu ar minkštu šepečiu). Ir smūgis oro įleidimo dėžutę. Oro filtras neturėtų būti nuplautas; Įleidimo angos dėžutėje neturėtų būti vandens; seną tuščią kasetę reikia pakeisti laiku. Griovimas turi prisiminti procesą, įrenginys turėtų būti labai sklandus, o ne lygus, kuro filtro laikmenos turėtų rasti priežastis tęsti, nereikia naudoti brutalia jėga. Jei tai tikrai neaišku, negalima įdiegti filtro, kol dėžutė pašalins elementus, padengs dangtį, paduos vamzdį, važiuoja remonto dirbtuve, neturės problemų.

Alyvos filtro priežiūra naudojant vidaus degimo variklį, dulkes, metalo šiukšles, anglis, pvz., Mechanines priemaišas, ir toliau bus sumaišomas su alyva, o oras ir oksidacijos metu išmetamųjų dujų deginimas taip pat padaro alyvą palaipsniui susidarys gliaudinės, mechaninės priemaišos ir koloidinis maišymas taip pat sudarys dumblą, kuris ne tik pagreitins nusidėvėjimą, bet ir lengvai užpildys alyvos grandinę. Siekiant užtikrinti alyvos švarumą, variklyje tepimo sistemoje yra alyvos filtrai. Daugelyje automobilių variklių šiuo metu naudojamas rotacinis alyvos filtras, vienkartinis filtras, kuris nėra plaunamas. Kuro filtro terpė Pakeičiant tepimo alyvą, alyvos filtras turi būti pakeistas tuo pačiu metu, kitaip tai turės įtakos tepalinės alyvos kokybei.

Alyvos atrankos priežiūra bendros alyvos sudėtyje yra bazinės alyvos ir priedai. Bazine alyva dažniausiai naudojama mineralinė alyva, priedas turi metalinį ploviklį, antikorozinį antikorozinį agentą, rūdžių šalinimo agentą, pelenų neturinčius miltelius ir klampos indekso modifikatorių ir pan. Aliejus pridėjo tam tikrų cheminių medžiagų su specialiomis funkcijomis, gali pagerinti aliejaus kokybę, ne tik gali sumažinti variklio nusidėvėjimą ir pailginti mašinos eksploatavimo laiką, todėl stūmoklio ir degimo kameros valymo priemonė, tepimo alyvos kelias ir smulkusis filtras ramiuose daiktuose mažiau , ir gali sutaupyti degalų, kad būtų išplėstos atsarginės alyvos keitimo ridos naudojimas, "Fuel Filter Media" bendras naftos keitimo laikotarpis gali siekti daugiau nei 10 000 kilometrų. Apskritai variklio greitis yra didelis ir jo apkrova mažesnė, tepimo slėgis yra žemas, dyzelinio variklio sūkių skaičius mažas, tepimo slėgis yra didelis, tiek alyvos charakteristikų reikalavimai skirtingi, todėl variklio alyva taip pat priklauso nuo skirtingų ir dviejų , vienas - benzino variklio alyva, kita - dyzelino alyva, jos negalima sumaišyti. Kalbant apie rinką, yra universalaus aliejaus, kuris gali būti naudojamas ir benzininiams varikliams, ir dyzeliniams varikliams, o jo veikimas atitinka sutampančią variklio alyvos lygio vertę, taigi taip pat nurodomas taikomas alyvos lygis, ir jis netinka visiems automobiliams.


Related Products