Produkto kategorija

Susisiekite su mumis

Shandong Renfeng Special Materials Co, Ltd

Pridėti: No.1 Renfeng Road, Qifeng, Huantai, Zibo, Shandong, Kinija 256407

Tel: 86-533-8690983/8688836

Faksas: 86-533-8690158

El. paštas:zpf@sdrenfeng.com

wzy@sdrenfeng.com

Web:www.sdrenfeng.com/EIndex.asp

Popieriaus ištirti įvairių vystymosi keliai

- Oct 09, 2015 -

Susiduria su dabartinės sunkumus, su kuriais iš Kinijos popieriaus asociacijos vadovybė, pramonės ekspertai turi patarimų įmonės--iš gryno gamybos į paslaugų transformacijos, atsižvelgiant į rinkos poreikį išplėsti pramonės grandinėje; integruota didelės vertės bio valymo technologijų naudojimas naudojant biomasės ištekliai, įvairus žvalgymo ir kasybos naujų pelno šaltinių. Bet dar svarbiau, kad kai kurie pramonės lyderiai pradėjo veiklą, ir pradinių rezultatų buvo pasiekta.

Kovo 18 d., Kinijos popieriaus asociacijos, Kinijos popieriaus žurnalas, priimančiosios "Zhonghua 2013 m. pramonės viršūnių susitikimo", Qian Guijing, prezidentas Kinija popieriaus asociacija sako, kad šiuo metu dėl finansų krizės poveikio, popieriaus pramonė susiduria su rimtomis problemomis ir sunkumais, gamybos ir veikimo didesnių produkto pardavimo kainos drastiškai sumažėjo. 2012 m. pramonės gauna pelno dalį gamybos iš popieriaus ir kartono padidėjo tik 3,61 %, gautinos padidėjo beveik 93.46 %; bendrus nuostolius, popieriaus ir popieriaus produktų padidėjo 33.44 %. Taip būna, yra daug priežasčių, be to, su neigiamais pasaulinės finansų krizės, pramonės gamybos etapais dvigubo disbalansas yra svarbi priežastis.

2012, Kinijos eksportas išaugo 7,9 %, augimas sumažėjo daugiau nei 10 % eksporto atvedė į aštrių sumažėjus paklausai popieriaus pakuotės gamybai. Preliminarius eksporto pakavimo popierius ir kartonas vartoti daugiau nei 20 milijonų tonų per metus. 2012 m. nacionalinės produkcijos popieriaus produktai, pakavimo dėžės derlius nukrito 1.64 %.

Kita vertus, po daugiau nei 10 metų sparčiai vystantis celiuliozės ir popieriaus pramonėje po sėkmingai adresas istorijos problemas, nepakankamą rinkos tiekimo, daugiau popieriaus su dalinį situacija pajėgumų pertekliaus. Kai rinkos paklausos sumažėjimas, įmonės stengiasi sumažinti kainas, vidutinė kaina 600-1200 tonų popieriaus. Tai yra naudinga svarbus mažėjimo priežastis. Be to įmonės skolos Įvertinkite didesnis didesnis finansinių išlaidų ir kylančios energijos ir darbo sąnaudų, todėl nauda staigiai krinta.

Qian Guijing atkreipė dėmesį, kad dabartinis skubiai paspartinti pertvarkos ir modernizavimo, celiuliozės ir popieriaus pramonėje. Įmonės turėtų visiškai pripažįsta, kad ilgai remiasi aukšto įvesties, vartoti daug pigių modelis augimo netoleruotini. Pramonė turėtų paspartinti iš išteklių vartojimo intensyvios gamybos kaitos, veiksniai naudotis pasikliauti plėsti investicijas ir plėtra remiasi technologinės pažangos ir naujovių ir atnaujinimas.


Related Products