Produkto kategorija

Susisiekite su mumis

Shandong Renfeng Special Materials Co, Ltd

Pridėti: No.1 Renfeng Road, Qifeng, Huantai, Zibo, Shandong, Kinija 256407

Tel: 86-533-8690983/8688836

Faksas: 86-533-8690158

El. paštas:zpf@sdrenfeng.com

wzy@sdrenfeng.com

Web:www.sdrenfeng.com/EIndex.asp

Tai svarbu išvalyti kuro filtro terpę

- Oct 27, 2017 -

Svarbu valyti kuro filtrų laikmenas. Degalų filtro juostos eilutė yra ties tarp kuro siurblio ir droselio kūno įleidimo angos.

Kuro filtro terpės poveikis yra pašalinti kietąsias šiukšles, pvz., Geležies oksidą ir dulkes kure, užkirsti kelią kuro sistemos užsikimšimui (ypač purkštukai), sumažinti mechaninį nusidėvėjimą, užtikrinti stabilią variklio veikimą, pagerinti patikimumas, kuro struktūra sudaryta iš aliuminio korpuso ir nerūdijančio plieno kronšteino, stalviršyje yra įrengti didelio efektyvumo filtro popieriaus komponentai, filtravimo popierius kaip chrizantema formos, siekiant padidinti srauto plotą, EFI filtras negali būti su karbiuratoriumi filtras Clearters yra paplitęs. Kadangi EFI filtras dažnai atlaiko 200 ~ 300 kPa slėgį. Todėl norint pasiekti daugiau kaip 500 kPa filtro slėgio pasipriešinimą, karbiuratoriaus filtras negali atitikti reikalavimų.

Degalų filtro terpė turi būti pakeista kas 30 000 km. Jei degalų priemaišų kiekis yra didelis, kelionių atstumas turėtų būti atitinkamai sumažintas. Kuro filtro laikmenos korpuso rodyklė nurodo degalų srauto kryptį, o kuro filtro terpė nėra įtaisyta. Netgi jei tai yra apversta būsena, trumpas darbo laikas taip pat turi būti pakeistas.

Kuro filtro laikmenos keitimo ciklas

Dauguma automobilių gamintojų savo išoriniam filtrui palaiko normalią rekomenduojamą 48 000 km bagažo pakeitimo ciklą; Konservatyvus rekomenduojamo pakeitimo ciklo palaikymas yra 1,92 ~ 24 000 km. Jei nesate tikri, perskaitykite savininko vadovą, kad surastumėte tinkamą rekomenduojamą pakeitimo ciklą. Be to, kai filtro žarna atsiranda dėl purvo, aliejaus ir kitų nešvarumų dėl senėjimo ar įtrūkimų, reikia laiku pakeisti žarną.

Kuro filtro laikmenos rekomenduojamas keitimo ciklas turėtų būti skirtingas priklausomai nuo jo struktūros, našumo ir naudojimo, ir negali būti apibendrinamas. Jei filtras yra sumontuotas degalų tiekimo linijoje, jis vadinamas išoriniu filtru; priešingu atveju vidinis filtras įdedamas į degalų siurblį ir degalų baką filtro viduje. Jei degalų bako filtras ar jo apsauginis dangtis paprastai laikomas nereikalingu technine priežiūra.


Related Products