Produkto kategorija

Susisiekite su mumis

Shandong Renfeng Special Materials Co, Ltd

Pridėti: No.1 Renfeng Road, Qifeng, Huantai, Zibo, Shandong, Kinija 256407

Tel: 86-533-8690983/8688836

Faksas: 86-533-8690158

El. paštas:zpf@sdrenfeng.com

wzy@sdrenfeng.com

Web:www.sdrenfeng.com/EIndex.asp

Kaip oro filtro popierius naudojamas drenažo sistemoje?

- Jul 10, 2017 -

Kaip oro filtro popierius naudojamas drenažo sistemoje?

Nuotekų išleidimas yra svarbi aplinkos apsaugos dalis, dabar daugelis chemijos gamyklų, nuotekų ir nuotekų šalinimo yra filtruojamos, visų pirma, išmetimo priemaišos ir nuosėdos, oro filtro popierius filtravimo metu, dedamas į galutinį filtrų ekraną, nuotekų srautu, nuosėdos ir kitos priemaišos, perimtos, išleidimas yra tik nuotekos, filtravimo sietas, tam tikru laiku valyti. Tada kanalizacija, išleidžiama į paskirtą vietą ar nuotekų valymo įrenginį, galutinai pašalinant gamyklą, oro filtro popieriaus naudojimas yra didelio tankio, aukšta temperatūra ir kitas puikus oro filtro popierius. Tokiu būdu nuotekos yra tvarkomos labai saugiai.

Techninės specifikacijos oro filtro popieriuje

Techninis oro filtro popieriaus indeksas gali būti suskirstytas į du aspektus: filtravimo charakteristikos oro filtrai, kita vertus, fizinės charakteristikos. Filtravimo charakteristikos apima oro pralaidumą, atsparumą dujoms, didžiausią apertūrą ir vidutinę apertūrą. Fizikinės savybės yra kiekybinis, storis, standumas, gofruotas gylis, atsparumas trūkinimui, dervos kiekis.

Kiekybinis: nurodo oro filtravimo popieriaus kokybę kvadratiniam metrui, vienetas: g / m².

Storis: nurodo oro filtro popieriaus storį, išskyrus gofruotą gylį. Vienetas: MM.

Atsparumas dujoms: oro filtro popieriaus atsparumas oro srautui. Vienu metu naudokite 100CM2 oro filtro popierių per 85 litrus oro slėgio kritimo vertę. Įrenginys yra mbar. arba vandens kolonos aukštis (mm).

Gofruotas gylis: norint sustiprinti oro filtro popieriaus išilginę standumą ir slopinti griovelio gylį, įrenginys yra: MM. Paprastai vertė yra 0.2mm.

Oro pralaidumas: tam tikroje zonoje, esant tam tikram slėgiui (mm vandens stulpelis), per laiko vienetą per oro filtro popieriaus kiekį. Vienetai yra: L / m2 · s.

Nominalus filtravimo tikslumas: nurodo oro filtro popieriaus atsparumą tam tikro dydžio dalelėms, gali būti užblokuotas arba išfiltruotas iš 50% mažojo kampo dydžio. Vienetas: μm.

Didžiausia diafragma: tuštumos dydis, apskaičiuotas pagal pirmojo burbulo slėgį filtro mėginyje, kai jis yra išbandytas. Vienetas: μm.

Vidutinė apertūra: diafragma, apskaičiuota slėgiu per "tankus" burbuliatorius, vadinama vidutine apertūra. Vienetai yra: μm.

Dervos kiekis: derva procentais nuo oro filtro popieriaus svorio. Paprastai $ numeris

Stiebumas: oro filtro popierius, atsparus deformacijai. Matavimo vienetas: MG.

Atsparus atsparumui: Oro filtravimo popieriaus bloko plotas gali atlaikyti didžiausią slėgį. Įrenginys: kpa.


Related Products