Produkto kategorija

Susisiekite su mumis

Shandong Renfeng Special Materials Co, Ltd

Pridėti: No.1 Renfeng Road, Qifeng, Huantai, Zibo, Shandong, Kinija 256407

Tel: 86-533-8690983/8688836

Faksas: 86-533-8690158

El. paštas:zpf@sdrenfeng.com

wzy@sdrenfeng.com

Web:www.sdrenfeng.com/EIndex.asp

Kuro filtro terpė Pakeitimo poreikis

- Aug 22, 2017 -

Kuro filtras rekomenduojamas kas 10 000 km atstumu, kuro bakas įmontuotas alyvos filtras $ skaičius milijonų kilometrų atstumas. Skirtingi techninės priežiūros ciklo modeliai gali šiek tiek skirtis, jūsų automobilis būdingas, kai reikia pakeisti techninę priežiūrą, prašome suprasti "savitarnos" funkciją.

Didelė techninė priežiūra, kuro filtro generatorius ir alyva, mašinų filtravimas, oro filtravimas tuo pačiu metu.

Dujinio filtro montavimas ir pakeitimas yra sudėtingesnis, nesunkiai veikia rankiniu būdu, profesionaliems operatoriams turi būti įjungiamas įrengimas.

Kuro filtro (filtro) pakeitimas

Degalų filtrai pagal kuro rūšis gali būti padalinti į benzino filtrus ir dyzelinius filtrus, pagrindinis vidaus transporto priemonių naudojimas yra benzininiai filtrai, benzino filtravimas ir alyvos bakas, įmontuotas ir išorinis.

Naudojant transporto priemonių amžių, kilometražo padidėjimas, ilgalaikio kuro filtro darbas tam tikram būvio cikliui lemia automobilio greitį, degalų sąnaudas, triukšmo didėjimą, valdymo efektyvumą ir pan.

Kuro filtras (filtras) Pirkimo pastabos

1, prieš pirkdami prekes, įsitikinkite, kad patikrinote automobilių modelius, poslinkį ir kitą informaciją, kad įsitikintumėte, jog yra tinkamas modelis pirkti priedus. Galite patikrinti automobilio techninės priežiūros vadovą, kurį taip pat galite naudoti pagal neribojamą tinklą "Savitarnos techninė priežiūra".

2, kuro filtras didelės priežiūros, bendros ir alyvos, mašinos filtravimas, oro filtravimas tuo pačiu metu pakeisti.

3, aukštos kokybės kuro filtro pasirinkimas, prastos kokybės kuro filtras dažnai lemia blogą degalų tiekimą, automobilio energijos trūkumą ar netgi spindesį. Priemaišos nefiltruos, o ilgas laikas, alyvos ir degalų įpurškimo sistemos taip pat sugadins žalą.

4, kai akivaizdžiai sumažėja jaudulio greitis, variklio pagreitis yra blogas, automobilis negali važiuoti, reikia galvoti, kad kuro filtras gali būti užblokuotas, todėl reikia laiku patikrinti.


Related Products