Produkto kategorija

Susisiekite su mumis

Shandong Renfeng Special Materials Co, Ltd

Pridėti: No.1 Renfeng Road, Qifeng, Huantai, Zibo, Shandong, Kinija 256407

Tel: 86-533-8690983/8688836

Faksas: 86-533-8690158

El. paštas:zpf@sdrenfeng.com

wzy@sdrenfeng.com

Web:www.sdrenfeng.com/EIndex.asp

Kuro filtro terpė sumažina mechaninį dėvėjimą

- Sep 12, 2017 -

Degalų filtro terpės su dyzeliniais filtrais, benzino filtrais ir gamtinių dujų filtrais trys kategorijos. Degalų filtro terpės vaidmuo yra išvengti kuro, vandens ir atliekų dalelių, siekiant užtikrinti, kad degalų sistemos tikslios dalys būtų nusidėvėjusios ir kitokios žalos.

Kuro filtro terpė yra serijiniu būdu prijungta tarp kuro siurblio ir akceleratoriaus kuro įleidimo angos. Degalų filtro terpės vaidmuo yra geležies oksido degalų, dulkių ir kitų kietųjų šiukšlių pašalinimas, siekiant užkirsti kelią degalų sistemos kištukai (ypač purkštukas). Sumažinkite mechaninį nusidėvėjimą, užtikrinkite stabilią variklio veikimą, padidinkite patikimumą. Kuro struktūra sudaryta iš aliuminio korpuso ir nerūdijančio plieno kieto kronšteino, kuris yra sudarytas iš didelio efektyvumo filtro popieriaus ant laikiklio, o filtro popierius yra chrizantema, kad padidintų cirkuliacijos zoną. EFI filtras negali būti naudojamas su alyvos filtru. Kadangi EFI filtras dažnai atlaiko 200-300 KPA kuro slėgį, paprastai filtro slėgio stipris reikalingas, kad pasiektų daugiau kaip 500 KPA, o alyvos filtras nėra toks didelis slėgis.

1. Dyzelino filtras

Dyzelino filtro struktūra yra maždaug tokia pati kaip ir alyvos filtras, yra dviejų tipų keičiamieji ir montuojami ant varžtų. Tačiau jo darbo slėgio ir alyvos temperatūros reikalavimai yra daug mažesni nei alyvos filtras, o jo filtravimo efektyvumo reikalavimai yra daug didesni nei alyvos filtras. Dyzelino filtro filtras, naudojant filtro popierių, bet ir antklodžių arba polimerinių medžiagų naudojimas.

Dyzelino filtras gali būti suskirstytas į dyzelino vandens separatorių, dyzelino smulkų filtrą Naftos ir vandens separatorius yra svarbi dyzelino vandens atskyrimo funkcija. Dyzelinių variklių degalų sistemos vandens buvimas yra labai kenksmingas, yra korozijos, nusidėvėjimo, įstrigo ir netgi pablogina dyzelino degimo procesą. Dėl didelio dyzelino sieros kiekio Kinijoje, netgi deginant, jis reaguoja su vandeniu ir gamina sieros rūgšties korozijos variklio dalis. Tradicinis vandens pašalinimo būdas daugiausia nusodinamas per piltuvą. Daugiau nei trys variklio išmetalai dėl vandens atskyrimo aukštesnių reikalavimų, aukšti reikalavimai, kad reikia naudoti aukštos kokybės filtrų laikmenas.

Dyzelino alyvos filtras naudojamas smulkių dalelių filtravimui dyzeliniuose automobiliuose, šalyje daugiau nei trys dyzelinio variklio išmetalai yra daugiausia 3-5 mikronų dalelių filtro efektyvumui.

2. Benzino filtras

Benzino filtras su karbiuratoriumi ir EFI taškų,

Karbiuratoriaus benzininio variklio, benzino filtro naudojimas yra importo siurblio pusėje, darbinis slėgis yra mažas, bendras nailono korpuso naudojimas, EFI variklio benzininis filtras yra siurblio eksporto pusėje, darbinis slėgis, Paprastai naudojamas metalinis apvalkalas. Dujinis filtro filtras, naudojant filtro popierių, bet ir nailono audinys, polimerinės medžiagos.

Benzino filtras Kadangi benzino variklio degimo režimas ir dyzelinis variklis skiriasi nuo bendrų reikalavimų, kadangi dyzelinis filtras yra griežtas, todėl kaina yra pigi. Kuro filtras yra transporto priemonės naudojimo procese sunaudojamos būtinybės reguliariai keisti techninę priežiūrą, kitaip ji nepasieks kvalifikuoto apsauginio poveikio.

Siūlomas pakeitimo laikas: 5000-10000 km vienam automobiliui, kuris pakeičiamas.


Related Products