Produkto kategorija

Susisiekite su mumis

Shandong Renfeng Special Materials Co, Ltd

Pridėti: No.1 Renfeng Road, Qifeng, Huantai, Zibo, Shandong, Kinija 256407

Tel: 86-533-8690983/8688836

Faksas: 86-533-8690158

El. paštas:zpf@sdrenfeng.com

wzy@sdrenfeng.com

Web:www.sdrenfeng.com/EIndex.asp

Kuro filtro laikmenų priežiūros procesas, kuris labiausiai tikėtinas, kad būtų išvengta problemos

- Aug 16, 2017 -

Kuro filtras Žiniasklaidos palaikymo procesas, kuris, greičiausiai, nepastebės problemos, kuro filtro terpės techninės priežiūros procese, kuriuose yra naftos nuotėkis ir filtro priemaišos, nėra švarios ir yra keletas problemų, šios problemos yra labiausiai pažeidžiamos, kad būtų galima filtruoti problemą, mes Važiuojant reikia atkreipti dėmesį į automobilį, esantį Degalų filtro medijų struktūroje ir variklio problemose.

1, kai kurie vartotojai kuro filtro medziagos padėkle ir spyruoklių padėčiai pakeisti arba net išmesti, kad kuro filtro terpė padengtų alyvos angas atviroje būsenoje, dyzelinas negali būti filtruojamas ir tiesiogiai į kuro siurblį.

2, kai kurie kuro filtro medijos, kuro filtrų laikmenų vartotojai, viršutinės ir apatinės sandarios guminės poveržlės ir alyvos gaubto filtro korpusas, kad filtras be filtro per filtrą ir tarpas tarp filtro ir filtro dangtelio filtras be atsparumo ertmėje, kad filtras nefiltruotų filtravimo vaidmens.

3, kai kurie žmonės palaiko dyzelinius generatorius, atidaro filtrą ir nustatė, kad vidinė dalis ir filtras yra ypač švarūs be jokių priemaišų ir drėgmės, ty alyvos naudojimas yra labai švarus. Kaip visi žino, tai yra klaidingas įspūdis, atsiradęs dėl prarastos filtro popieriaus filtro medžiagos, susidariusios dėl pernelyg didelių porų, tada filtro popierius nepadarė filtravimo efekto. Jei naudojant šį procesą nustatyta, kad trijų pagrindinių tiksliųjų dalių dyzelinių degalų sistema, kuro filtro terpė, ypač kištuko kištukas, yra sunkus nusidėvėjimas, tai gali būti dėl blogo kokybės filtro.


Related Products