Produkto kategorija

Susisiekite su mumis

Shandong Renfeng Special Materials Co, Ltd

Pridėti: No.1 Renfeng Road, Qifeng, Huantai, Zibo, Shandong, Kinija 256407

Tel: 86-533-8690983/8688836

Faksas: 86-533-8690158

El. paštas:zpf@sdrenfeng.com

wzy@sdrenfeng.com

Web:www.sdrenfeng.com/EIndex.asp

Pasaulinio tinklo Aljansas: stiprintuvo vandens filtravimo technologijų mokslinių tyrimų

- Oct 09, 2015 -

Neseniai, IBM Global Network Alliance ir "vandens skaičiavimo" mokslinių tyrimų projektas buvo oficialiai pradėtas Pekino Tsinghua universitetas, abi šalys kartu nustatys mechanika ir įvairių sričių mokslinių tyrimų ir inovacijų centras, išspręsti Kinijos vandens taršos problemas su kuriomis susiduria miesto.


Pavasarį Zheng, Tsinghua universiteto profesorius iš Kinijos ir užsienio įvairių sričių mokslinių tyrimų komanda sukūrė naujoviškas vandens filtravimo technologijos, naudojant vandens kalibruoja yra labai maža, tik keletas vandens molekulės pro filtro vamzdį, Super greitai srautai ir vandens išgarinimo, neeilinis, pasiekti mažesnis energijos suvartojimas nuotekų valymo kartu didinant gėlo vandens gamybos specialiai apdorotas paviršius , ir galiausiai sumažinti valyti.


Tačiau raktas į šios technologijos pradedamas praktinis taikymas ar galimybę tiksliai imituoti vandens molekulių membrana mažos spartos sraute rengiamas suprasti savo mechanizmus, siekiant sukurti ekonomiškai efektyvių vandens valymo įrenginiai. Šis modeliavimo, masės skaičiavimo reikalingas, tam reikia, kad mokslinių tyrimų įstaigos su daug skaičiavimo galia. Apytikrį, mokslinių tyrimų projektas reikalauja milijonus kompiuterių valandų, jei tik remdamasi apskaičiuoti išteklius, poreikius tūkstančius metų laiko. Dirbant su IBM, projekto skaičiavimo metu galėtų būti sutrumpintas iki vienerių metų.


Related Products